SATIŞ OFİSİ0216 314 14 14
WHATSAPP HATTI0531 546 00 48
İnsay Yapı
İnsay Yapı
Kolsuzlar Kimya
İhsan Boya

Grubumuzun temelleri 1979 yılında ağırlıklı mobilya sektörüne toptan boya, vernik, tiner, polyester malzemeleri tedariki yapan İhsan Boya San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin kuruluşu ile atılmıştır. 1994 yılında amiral gemimiz Kolsuzlar Kimya San. ve Tic. A.Ş. ile bir çok endüstriyel tesisin ana girdisi konumunda olan 50’yi aşkın kimyevi maddenin ithalatı - ihracatı, depolanması ve lojistiğinin sağlanmasına yatırım yapılmıştır.

Şirketimiz 37.000 m2 arazi üzerinde 5.000 m2 kapalı alan ve 9.000 m3 kapasiteli 41 adet tank çiftliği bulunan sıvı ve ambalajlı kimyevi madde depolama tesisleri ile ithalat - ihracat, depolama, lojistik hizmetleriyle sektörde lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

1997 yılına gelindiğinde üretici firmamız İhsan Kimya Boya San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. kuruluşu tamamlanarak, sanayi tipi endüstriyel ve sentetik tinerler üretimine de başlanmıştır.

Grubumuzun 2011 yılında mevcut tecrübe ve sermaye birikimini alternatif sektörlerde de değerlendirme politikası çerçevesinde alınan kararlar sonucunda İnsay Yapı San. ve Tic. A.Ş. kurularak inşaat ve taahhüt sektöründe faaliyete başlanmıştır.

Firmamız ilk etapta grubun kendi aktifine kayıtlı arazileri üzerinde depo, fabrika, plaza ve konutların yapımı projeleri ile faaliyetlerini başlatmış, devamında ise gerek arsa satın alınması gerekse kat karşılığı usulü ile lüks konut ve ofis imalatına başlanması hedeflenmiştir. Bu hedef çerçevesinde insan kaynakları yapılanması tamamlanmış ve çalışmalara başlanmıştır.

Kolsuzlar Kimya