SATIŞ OFİSİ0216 314 14 14
WHATSAPP HATTI0531 546 00 48
İnsay Yapı

Projenin mimarı: Turgut Toydemir

"Pendik ilçesine farklı bir güzellik getirecek Ondörtüç projesinin dizaynı düşünülürken kompleksin içinde yaşayanlara vereceği huzur, moral ve güzellikler yanında çevresine de görsel açıdan yeni bir yaşam biçimi getirmesi hedeflenmiştir. Bu konut yerleşkesinde yaşayanların tüm acil ihtiyaçlarını karşılayacak fonksiyonların olduğu gibi sportif, eğlence ve dinlence ihtiyaçlarını en mükemmel ve huzurlu şekilde gerçekleştirecekleri mekanlar oluşturulmuştur. Bir konut yerleşkesinde, ailelerin yaşayacakları ünitelerin dışında dikkat ettiğimiz üç özellik bizim için çok önemli olmuştur;

Birincisi, kitlesel hareket ve cephesi, çevre halkına teşhir edilmeli ve çevreye katkıda bulunmalı ikinci üzerinde durduğumuz, yerleşkenin girişlerinin çevresine ve yaşayanlarına yaşamsal tesir icra etmesi. Son olarak da, sert peyzaj ve botaniğinin mükemmel olması, sportif alanların, çocuk bahçelerinin olması çevresine ve yaşayanlarına ömürlerini arttıracak bir yaşam biçimi getirmesi önemsenmiştir.

Konsept, büromuzun 55 yıllık tecrübesinden istifade ile dizayn edilmiş olup iki ana fonksiyondan meydana gelmiştir; konut ve ticaret (dükkanlar) bu fonksiyonların destek üniteleri yüzme havuzu, spa, fitness, kafeler düşünülmüş bu üniteler ağırlıklı olarak konutlarda yaşayanların hizmetine sunulmuştur."

Turgut Toydemir
Turgut TOYDEMİR
Yüksek Mimar, Piramit Mimarlık

Ondörtüç’ün profesyonelleri

Ondörtüç’te her detay ve ayrıntı tüm incelikleriyle tek tek düşünüldü ve tasarlandı. Her bölümde marka ürünler kullanıldı, profesyoneller tarafından tasarlandı ve uygulandı.

Proje Künyesi

Mimari Proje: Piramit Mimarlık Şehircilik Mühendislik Ltd. Şti.
Statik Proje: Yapı Statik Proje Mühendislik İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Mekanik Proje: Onur Mühendislik İnşaat Taah. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Elektrik Proje: Burak Mühendislik İnşaat San. Tic. Ltd. Şti.
Geoteknik Proje: Destech Müşavirlik Mühendislik ve Proje A.Ş.
Zemin raporu: Hedef İnşaat Mühendislik Hiz. Zemin Etütleri San. ve Tic. Ltd. Şti.
Yapı denetim: Simetri Yapı Denetim Ltd. Şti.


Pendik’in yeni yaşam alanında doğa ile başbaşa konforlu bir hayat, şehrin içinde şehirden uzak bir yaşam...

Güne formda başlayın...

Yaşam enerjinizi yenileyin...

Ondörtüç sosyal ve sportif olanaklarıyla huzuru ve enerjiyi yakalayacağınız bir sağlık merkezi gibi. Ondörtüç içinde sağlanan geniş olanakları ile eğlenceniz de, sporunuz da evinizin iki adım yakınında olacak. Trafiğe girmeden, şehrin karmaşasına karışmadan, yetişme telaşına düşmeden her türlü spor imkanına sahip olacaksınız.

Çocuklarınızın yeni yaşam alanı...

Çocuklar mutlu olursa, anne ve babaların mutlu olacaklarını çok iyi biliyoruz. Oyun aynayan çocukların sağlıklı ve mutlu yetişeceği gerçeğiyle onlar için özel alanlar tasarladık.

 

 

 

Lüks yaşam konseptiyle Ondortüç, yatırımınızı kısa sürede kazanca çeviriyor.

YÜKSEK YATIRIM DEĞERİ

Lüks yaşam konseptiyle Ondortüç, yüzme havuzu, kapalı otopark ve katlara asansörle çıkış imkanı, tnes salonu, oturma, yemek ve dinlenme alanları, koşu ve yürüyüş parkuru, kafetarya ve oturma alanı, 24 saat güvenlik hizmetiyle yatırımınızı kısa sürede kazanca çeviriyor.

Pendik’in en parlak bölgesinde, lüks inşaat konseptinin uygulandığı, Pendik’in tam merkezinde inşa edilen Ondortüç projesi, depreme dayanıklı sağlam zemini, merkeze bağlantılı yolları, AVM’lere ve ana arterlere yakın olması ve sürekli gelişen ulaşım alt yapısıyla yatırım değerini benzersiz kılıyor.

Satarken de kiraya verirken de yatırımcısına yüksek getiri vaat eden ayrıcalıklardan ilk siz haberdar olun.

Ondörtüç, modern görünümü ve geniş blokların getirdiği estetik farklılıkla Anadolu Yakası’nın en dikkat çeken, yaşam merkezlerinden biri olacak. Konforlu ve manzaralı daireleriyle kente bir renk, yeni bir kimlik kazandıracak.

Kolsuzlar Kimya